• Blog

Każdy, kto chociaż raz miał okazję organizować wydarzenie takie jak szkolenie czy konferencja ten wie, że jest to nie lada wyzwanie. Wymaga sporo pracy i zaangażowania wielu kompetentnych osób. A co, jeśli powiemy Ci, że możesz ograniczyć koszty, usprawnić przygotowania, zaoszczędzić czas i osiągnąć sukces bez czynnika ludzkiego? Pomoże Ci w tym automatyzacja, która jest możliwa dzięki aplikacji mobilnej i programowi do obsługi eventów. Ten duet wyręczy Cię w działaniu już na początkowych etapach organizacji wydarzenia. W jaki sposób? O tym poniżej.


  • Blog

Powitanie gości na wydarzeniu, rejestracja, sporządzenie listy obecności i tworzenie notatek nigdy nie było prostsze!  Z perspektywy organizatora aplikacja recepcyjna jest absolutnym „must have” na każdego rodzaju wydarzeniu. Dlaczego? Kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by władać listą uczestników Twojego eventu z dowolnego miejsca i o każdej porze. A to jeszcze nie wszystko!


  • Blog

Ruszamy z nowym cyklem publikacji na blogu! A wszystko po to, byście na konkretnych przykładach mogli zweryfikować użyteczność funkcji naszego systemu eventowego MKonferencja. Co to będą za artykuły? Case study, czyli studium przypadku. Będziemy w nich analizować rozwiązania eventowe dla firm, które zwróciły się do nas z prośbą o wsparcie w organizacji wydarzenia, proces współpracy oraz efekty. Przekonajcie się, jak program do obsługi eventów może ułatwić Wam życie.


  • Blog

Planujesz zorganizować event z udziałem zewnętrznych firm? Już na etapie propozycji współpracy musisz zaproponować im korzyści, które osiągną, jeśli się zdecydują na działanie. Taka jest prawda. Dlatego warto na samym początku odpowiedzieć sobie na pytanie: co mogę zrobić, by sponsorzy nie tylko skorzystali na zaangażowaniu się w projekt i osiągnęli założone cele, ale przede wszystkim by byli zainteresowani podjęciem współpracy w przyszłości? Oto lista 11 sposobów na to, jak zareklamować w aplikacji wydarzenia partnerów i jakie profity mogą oni zyskać. Skutecznie i bez większego wysiłku. Za to z pewnością efektownie!


PartnerzyLogo Portal konferencyjny MojeKonferencje.pl