Dlaczego warto?

Informuj na bieżąco - Usprawnij organizację wydarzenia

MKonferencja usprawnia komunikację z uczestnikami, pomaga w organizacji spotkania, staje się wartością dodaną wydarzenia.

Przedstaw informacje o wydarzeniu

Przybliż uczestnikom tematykę wydarzenia, pokaż miejsce, czas, przedstaw prelegentów, zaprezentuj agendę, sponsorów, partnerów. Dodaj ważne informacje dotyczące rejestracji, zakwaterowania, transportu.

MKonferencja zawiera funkcje, które pozwolą Ci przedstawić wszystkie szczegóły dotyczące Twojego wydarzenia. Uczestnik ma szybki i łatwy dostęp do aktualnych informacji. Jeśli zmieni się agenda, będzie to od razu widać w aplikacji i na stronie internetowej. Możesz też wysłać powiadomienie o takiej zmianie.  Część informacji może być kierowane do wybranych grup uczestników, np. agenda, informacja o transporcie, zakwaterowaniu czy osobach kontaktowych.

Wprowadź interakcję

Daj możliwość zadawania pytań prelegentom/uczestnikom, rozmawiania przez czat, dodawania wpisów na osi czasu (tzw. wall). Aktywizuj uczestników do działania poprzez wykorzystanie mechanizmów znanych powszechnie z gier.

O ile ciekawsze są wydarzenia, w których uczestnicy wchodzą w interakcje z prelegentami i organizatorem? Nie raz braliśmy udział w takich konferencjach i jest to naprawdę niesamowite doświadczenie.

Ciekawą formą wprowadzenia takiej interakcji jest zadawanie pytań uczestnikom przez prelegenta. Uczestnicy dostają powiadomienie w aplikacji o nowym pytaniu. Odpowiadają na pytanie, zaś rozkład odpowiedzi ukazuje się w formie wykresu na projektorze.  

Inny przykład: uczestnicy zadają pytania, które pojawiają się na projektorze, czy to w czasie panelu dyskusyjnego czy zwykłej prelekcji. Prelegenci odpowiadają na kolejne pytania, zaś organizator nie jest zmuszony biegać z mikrofonem.

Oś czasu/Wall to coraz częściej wykorzystywane narzędzie podczas wydarzeń. Dlaczego? Ponieważ niesamowicie aktywizuje uczestników. Z konferencji na konferencję widzimy, jak wspaniale sprawdza się to narzędzie. Uczestnicy jeszcze przed wydarzeniem zawierają pierwsze kontakty, umawiają się na transport na konferencję, before party itp. W dodatku organizator i sponsorzy mogą wykorzystać oś czasu do umieszczania ciekawych informacji, zaproszeń, informacji o wydarzeniach, konkursach itp.

Grywalizacja to ciekawy sposób aktywizowania uczestników do działania poprzez wykorzystanie mechanizmów znanych powszechnie z gier. Takie działania można połączyć z promocją sponsora czy aktywizowaniem pracowników korporacji.

Zbierz feedback

Dowiedz się jak uczestnicy oceniają organizację wydarzenia i poszczególne prelekcje. Każdą prelekcję można ocenić w skali 1-5 i napisać komentarz. Dzięki temu dowiesz się, którzy prelegenci sprawdzili się podczas konferencji, które tematy były najciekawsze i które z nich warto poruszyć podczas przyszłych edycji.

Opcja Feedback z natychmiastowymi powiadomieniami daje możliwość uczestnikom zgłaszania nieprawidłowości (np. nie działająca klimatyzacja) czy oceniania organizacji wydarzenia. Organizator zaś może na bieżąco reagować.

Wprowadź networking

Możliwość networkingu poprzez czat i umawianie się na spotkania to wartość dodana Twojego wydarzenia. Większość uczestnikom oprócz partycypacji w prelekcjach czy szkoleniach, chce również nawiązać kontakty biznesowe. Tu z pomocą przychodzi czat czy funkcja umawiania się na spotkania. Dzięki wyszukiwarce użytkownik może znaleźć dowolną osobą, czy to wpisując jego nazwisko, stanowisko, firmę itp. i rozpocząć czat lub po prostu umówić się na spotkanie. Bardzo proste.

Informuj na bieżąco

Powiadomienia PushNotifications i aktualności pozwolą Ci na bieżąco informować o wszelkich ważnych zmianach czy wydarzeniach. Możesz wysłać powiadomienia do wszystkich lub do wybranej grupy uczestników.

Obniż koszty organizacji

Nasze gotowe rozwiązanie to niższe koszty przygotowania strony i aplikacji, sprzedaży i komunikacji.

PartnerzyLogo Portal konferencyjny MojeKonferencje.pl